• hb

Bajeso medicininės dezinfekcijos robotai padeda atnaujinti ligoninių paslaugas

Birželio 16 d. Jiangsu Gaozheng Group kartu su Bajeso medicinos dezinfekcijos robotu HENER oficialiai atvyko į Čangdžou miesto trečiąją žmonių ligoninę, kad teiktų 5G intelektualiąsias logistikos paslaugas.Renginyje dalyvavo Changzhou miesto trečiosios žmonių ligoninės vadovė Xu Junying, Jiangsu Gaozheng Group viceprezidentė ponia Ge Haixia ir Jiangsu Bayes Robotics generalinis direktorius p. Dong Chao.

1

Bayes nepriklausomai sukurtas HENER medicininis dezinfekavimo robotas, naudojant 6 ypač sausų purškimo antgalių rinkinius, vienkartinis gali būti aprūpintas 30 l super saugojimo tūriu, kad toks pats dezinfekavimo robotas rinkoje būtų 5 kartus didesnis už purškimo kiekį, 15 min. dezinfekuoti 1000 kub.m.Tuo pačiu metu su 4 UVC UVC UV sterilizavimo lempų rinkiniais, spinduliuotė vienam kvadratiniam centimetrui siekė 200 mikrovatų, ne tik siekiant pagerinti naikinimo efektyvumą, bet ir į aplinkos paviršiaus sporas bei įvairias daugeliui vaistams atsparių bakterijų 360 visapusės dezinfekcijos laipsniai, kad ląstelės negalėtų atsinaujinti, pašalintų antrinę taršą, dezinfekcijos lygis iki 99,99%.HINER robotas taip pat yra mobilus plazminis oro valytuvas, sudėtinis dvisluoksnis filtras, gali efektyviai filtruoti ore esančias PM2.5 kietąsias daleles, toliau skatinti ligoninės tabako kontrolės darbą, pacientams ir ligoninės personalui sukurti sveiką ir gerą darbo aplinką. .

2

HINER medicininis dezinfekavimo robotas turi pagrindinę Bayes patalpų be vairuotojo technologiją, gali įgyvendinti aplinką tausojančią automatinę navigaciją, padedančią išvengti kliūčių, dezinfekavimo darbus užbaigus automatinį grįžimą į lizdą.Nereikia rankinio laikrodžio, automatinio žudymo pradžios, nesijaudinti dėl kryžminės infekcijos, nes epidemijų prevencijai ir kontrolei mano mieste atsirado nuostabus mokslinis ir technologinis kraštovaizdis.Abi šalys glaudžiai bendradarbiavo, kad padėtų mūsų miesto mokslinei ir technologinei epidemijų prevencijai, kuri yra labai reikšminga.

3

Bajeso robotas medicinos dezinfekcijos robotas kaip vežėjas, sukurti medicinos logistikos paslaugų išmaniąją platformą.Tuo pačiu metu, be vairuotojo technologijos ir medicinos scenos gili integracija, dalyvauja pažangiose medicininėse gairėse, nepilotuojamuose paskirstymuose ir kitose pažangiosiose scenos konstrukcijose.Ne tik labai sumažina kontaktinių infekcijų riziką tarp žmonių ir žmonių, tuo pačiu gerinant ligoninės valdymo efektyvumą, gerinant paciento medicininę patirtį.Visapusiškas, daugiamatis, padedantis mūsų miesto pažangiai ligoninei statyti ir plėtoti.


Paskelbimo laikas: 2021-10-08